Vyhledej
Šikovné nákupy
Základní škola Sztrž ve Dvoře Králové > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Zuzana Hejnová navštívila atletický kroužek Hesu

Redakce, / 15.06.2018, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
V letošním školním roce poskytla naše škola ZŠ strž prostory pro tréninky HESU - Sportovní akademie Zuzany Hejnové. Cílem těchto tréninků bylo osvojení základních atletických disciplín jako je běh, hod a skok. Také jsme se věnovali průpravným a posilovacím cvikům, pohybovým i míčovým hrám.

FOTOGALERIE - Zuzana Hejnová navštívila atletický kroužek Hesu

Děti celý rok pilně trénovaly, ochutnávaly zdravé dobroty, dostávaly recepty a také si samy zkusily zdravé jídlo uvařit. 
Na závěr letošních tréninků na ně čekalo velké překvapení. Přijela za nimi na návštěvu naše nejlepší překážkářka a olympijská medailistka Zuzana Hejnová. Zuzka s dětmi strávila celý trénink. Sledovala jejich výkony, ochotně jim odpovídala na všechny otázky, podepisovala jejich památníčky a rozdala dětem drobné dárečky. Byla to velmi příjemná návštěva, ze které si děti odnesly nezapomenutelný zážitek. Vždyť ne každý den se vám stane, že se ocitnete v bezprostřední blízkosti jedné z nejlepších atletek světa.
Zuzce děkujeme za milou návštěvu a velký dík patří vedení naší školy, že poskytlo prostory pro tento projekt.

Andrea Erbenová

Další články ZŠ Strž

 
Vaše komentáře

Přečteno 313x
 
Hodnocení článku:
KontaktZákladní škola Strž Dvůr Králové n. L.

E. Krásnohorské 2919
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Tel.: 499 321 042
E-mail: 
Web: www.zsstrz.cz

ID Datové schránky:
q9bdy2g


 

26.02.2021 - Od 1. března 2021 bude v hodinách pro veřejnost opět otevřena pokladna na hlavní budově MěÚ Dvůr Králové n. L.. Hodiny pro veřejnost (do odvolání): pondělí a středa 8:00–17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek 8:00–11:30 hod. jsou hodiny vymezené pouze pro nezbytné úřední záležitosti a po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (případně na předvolání).
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Kalendář akcí