Vyhledej
Šikovné nákupy
Základní škola Sztrž ve Dvoře Králové > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Začátek školního roku na 1. stupni ZŠ Strž

Redakce / 16.09.2020, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
Před letními prázdninami jsme se s dětmi z 1. stupně rozloučili s nadějí, že v září se setkáme zase v té naší staré známé škole. Bohužel okolnosti nám nedovolily vrátit se do "normálních kolejí“.
Přesto jsme se snažili, aby byly první školní dny plné úsměvů, radosti ze shledání a těšení na společnou práci. Každá třída si zvolila svoji cestu, jak nejlépe vstoupit do nového školního roku. Protože nám počasí přálo, snažili jsme se vedle třídnických povinností hlavně trávit čas venku. 
Prvňáčci se samozřejmě seznamovali se školou, paní učitelkou a svými spolužáky. Další třídy se vydaly do ZOO, na zmrzlinu, nebo se byly podívat na soutěž ve vyprošťování z havarovaných vozidel, která probíhala na náměstí. Jiné žáky vytáhla do přírody stopovaná s jednoduchými úkoly. 
Druháci se ohlédli za létem a ,,probírali“ se prázdninovými kufříky, takovými pomyslnými prázdninovými deníky. Postupně jsme se na tyto činnosti snažili navázat výukou. 
Čeká nás velký kus práce a my všichni věříme, že ji zvládneme.

pedagogové 1. stupně
ZŠ Strž 

Další články ZŠ Strž

 
Vaše komentáře

Přečteno 279x
 
Hodnocení článku:
KontaktZákladní škola Strž Dvůr Králové n. L.

E. Krásnohorské 2919
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Tel.: 499 321 042
E-mail: 
Web: www.zsstrz.cz

ID Datové schránky:
q9bdy2g


 

26.02.2021 - Od 1. března 2021 bude v hodinách pro veřejnost opět otevřena pokladna na hlavní budově MěÚ Dvůr Králové n. L.. Hodiny pro veřejnost (do odvolání): pondělí a středa 8:00–17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek 8:00–11:30 hod. jsou hodiny vymezené pouze pro nezbytné úřední záležitosti a po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (případně na předvolání).
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Kalendář akcí