Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Základní škola Sztrž ve Dvoře Králové > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Úspěch ve výtvarné soutěži žáků ZŠ Strž

Redakce, / 25.04.2019, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
"Před kamerou... za kamerou... zvíře může stát" - tak byla pojmenována výtvarná soutěž, kterou v rámci soutěže pro mladé filmaře „Zlaté slunce Královédvorské“ vyhlásil Dům dětí a mládeže Jednička. Soutěž byla určena pro jednotlivce, kolektivy škol i veřejnost. Technika i rozměr prací byly libovolné, takže stačilo se zamyslet nad tématem a pustit se do práce.
 

FOTOGALERIE - Výtvarná soutěž žáků ZŠ Strž - Před kamerou... za kamerou... zvíře může stát

Ve dnech 18. – 21. 3. proběhla v Jedničce výstava všech zúčastněných prací. V konkurenci 164 prací z celé České republiky získaly děti ze ZŠ Strž hned několik ocenění. 

V kategorii kresba a malba 8-9 let získala Amálka Šraierová ze 4. B 3. místo, v kategorii nad 15 let blahopřejeme Daniele Brožkové z 9. 

V kategorii prostorové práce zvítězila naše 1. A s kolektivním dílem vytvořeným v družině pod vedením A. Erbenové a D. Lárové. Na základě nápadu paní asistentky Andrea Erbenová bylo vytvořeno prostorové safari se zvířátky z různých papírových ruliček. Super práce pro děti ve školní družině. A tak se kreslilo, malovalo, stříhalo, lepilo, vymýšlelo… Vznikla práce, z které měli radost všichni – děti i dospělí. Samozřejmě jsme netrpělivě čekali, zda se práce bude líbit i porotě. Líbila. Ve své kategorii jsme obsadili 1. místo. Děti měly ohromnou radost. Za své výkony obdržely drobné odměny a na oslavu vítězství jsme ve družině uspořádali malou párty, kde nechyběly domácí muffiny v podobě medvídků. Došlo i na taneček.
Nejhezčí na tom všem je, že děti práce bavila a vše si náramně užily.

Děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další výtvarné úspěchy

Dagmar Lárová, Kateřina Poživilová


Další články ZŠ Strž

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 278x
 
 
 
Zpět
KontaktZákladní škola Strž Dvůr Králové n. L.

E. Krásnohorské 2919
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Tel.: 499 321 042
E-mail: 
Web: www.zsstrz.cz

ID Datové schránky:
q9bdy2g


 

Kalendář akcí