Vyhledej
Základní škola Sztrž ve Dvoře Králové > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Úspěch ve výtvarné soutěži žáků ZŠ Strž

Redakce, / 25.04.2019, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
"Před kamerou... za kamerou... zvíře může stát" - tak byla pojmenována výtvarná soutěž, kterou v rámci soutěže pro mladé filmaře „Zlaté slunce Královédvorské“ vyhlásil Dům dětí a mládeže Jednička. Soutěž byla určena pro jednotlivce, kolektivy škol i veřejnost. Technika i rozměr prací byly libovolné, takže stačilo se zamyslet nad tématem a pustit se do práce.
 

FOTOGALERIE - Výtvarná soutěž žáků ZŠ Strž - Před kamerou... za kamerou... zvíře může stát

Ve dnech 18. – 21. 3. proběhla v Jedničce výstava všech zúčastněných prací. V konkurenci 164 prací z celé České republiky získaly děti ze ZŠ Strž hned několik ocenění. 

V kategorii kresba a malba 8-9 let získala Amálka Šraierová ze 4. B 3. místo, v kategorii nad 15 let blahopřejeme Daniele Brožkové z 9. 

V kategorii prostorové práce zvítězila naše 1. A s kolektivním dílem vytvořeným v družině pod vedením A. Erbenové a D. Lárové. Na základě nápadu paní asistentky Andrea Erbenová bylo vytvořeno prostorové safari se zvířátky z různých papírových ruliček. Super práce pro děti ve školní družině. A tak se kreslilo, malovalo, stříhalo, lepilo, vymýšlelo… Vznikla práce, z které měli radost všichni – děti i dospělí. Samozřejmě jsme netrpělivě čekali, zda se práce bude líbit i porotě. Líbila. Ve své kategorii jsme obsadili 1. místo. Děti měly ohromnou radost. Za své výkony obdržely drobné odměny a na oslavu vítězství jsme ve družině uspořádali malou párty, kde nechyběly domácí muffiny v podobě medvídků. Došlo i na taneček.
Nejhezčí na tom všem je, že děti práce bavila a vše si náramně užily.

Děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další výtvarné úspěchy

Dagmar Lárová, Kateřina Poživilová


Další články ZŠ Strž

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 359x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět