Vyhledej
Šikovné nákupy
Základní škola Sztrž ve Dvoře Králové > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Netradiční ročník IT-Slot a úspěch žáka ZŠ Strž

Redakce / 18.02.2021, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
Letošní ročník vědomostní soutěže v oblasti IT pro žáky 8. a 9. tříd - IT-Slot – byl netradiční. Soutěž se z podzimního termínu přesunula na leden a navíc ji žáci řešili doma.
Třicetiminutový limit zůstal, 25 otázek také. I tentokrát se někteří naši žáci do soutěže zapojili a nebáli se ukázat své dovednosti při práci s PC a také se rozhodli namáhat své mozkové „závity“. 

Potěšující pak pro nás bylo, když jsme se dověděli, že pátým nejúspěšnějším účastníkem byl Lukáš Hajnyš, který se ve svých odpovědích mýlil jen jednou. 

Bohužel kromě počtu správných odpovědí rozhoduje o výsledku i čas.
Lukášovi bychom chtěli pogratulovat k tomuto výsledku a zároveň jemu i ostatním poděkovat za účast. Přejeme všem mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Mgr. Zdeněk Balek
ZŠ Strž

Další články ZŠ Strž

Související články
Součástí distanční výuky na základní škole ve Strži je i oblíbená on-line družina

Přečteno 163x
 
Hodnocení článku:
KontaktZákladní škola Strž Dvůr Králové n. L.

E. Krásnohorské 2919
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Tel.: 499 321 042
E-mail: 
Web: www.zsstrz.cz

ID Datové schránky:
q9bdy2g


 

26.02.2021 - Od 1. března 2021 bude v hodinách pro veřejnost opět otevřena pokladna na hlavní budově MěÚ Dvůr Králové n. L.. Hodiny pro veřejnost (do odvolání): pondělí a středa 8:00–17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek 8:00–11:30 hod. jsou hodiny vymezené pouze pro nezbytné úřední záležitosti a po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (případně na předvolání).
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Kalendář akcí